Trapez Saç Özellikleri

Hafif, çatı malzemesi açısından verimli yapı ve trapez sac montajı ve sızdırmazlık bandı, trapez sac çatılarda hızlı kurulum sağlar. Raylar doğrudan bağlı uygun bağlantı elemanları (sac vidalar) kullanılarak trapez sac kaplamanın tepeleri ve takılması kolay adaptörler modül olarak destekler. trapez sac raylı Asansör, düz veya düz üzerine monte edilen PV sistemleri için basit ama etkili bir çözüm sunar.

Hafif eğimli çatı yüzeyleri: adaptörlerin farklı Yükseklikleri, dikey kurulum ile 5° ‘ lik bir perdeye izin verir ve Yatay kurulum ile 7°. Bu, optimum bir ışınlama açısı ve modüller, büyük ölçüde geliştirilmiş verimlere yol açar. Vario modeli, varil çatılarına ve çatı kaplama levhalarına sahip çatılara kurulum sağlar. Trapez sac 27/200 gibi formlarda hareketli ve ayarlanabilir adaptörleri ile kavisli çatılarda kolay kurulum sağlar yanı sıra basamaklı çatı kaplama levhaları ile çatıların yüzeyleri. Tüm bileşenler genellikle alüminyum ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek derecede korozyon direnci sağlar uzun bir servis ömrü ve tam geri dönüşüm imkanı sunar.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!