Reklam Panosu Özellikleri

Daha  çok şantiye  bölgelerinde kullanılan trapez sac pano çoğu zamanlar da da yol kenarların da, park etrafı kapamalarda sanayi alanlarında  yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik sorunu yaşanılan durumlarda trapez sac panoların üst bölgelerine jiletli teller geçirilebilir. Renk olarak genelde gri renk kullanılmaktadır , yeşil renkte olan trapez sac panolar da mevcuttur.

Dayanıklı bir yapıya sahip oldukları için çok fazla tercih edilirler. Trapez sac panoların kullanım amacı genellikle şantiye etrafı kapama amaçlıdır.. Kurulumunun hızlı ve sorunsuz olması  trapez sac panoların tercih sebeplerindendir.

Genellikle şantiye etrafı kapamalarda , park ve bahçelerde, ve sitelerde kullanılan trapez sac pano nedir sorusu  şu şekildedir. . Pano şeklinde dizildiklerinden kurulumu seri ve kolaydır. Bu ise müşterilerin trapez sac panoyu dış mekanları için daha çok tercih etmesine yol açar. Hem bireysel hem de kurumsal alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dik demir kayıtların bir araya gelmesinden oluşur.

Yüksekligi         : 200 cm – 250 cm – 300 cm

Sac Kalınlığı        : 0,50 mm Galvaniz sac

Dikmeler              : 50 X 50 mm   40×60 mm

Yatay kayıtlar    : 40×40 mm 40×30 mm

Baglantı               : Kaynak ve Trapez Vida

Kaplama              : Antipas

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!