Panel Çit Özellikleri

Dünyada güvenliğimiz için geliştirilmiş bir çok sistem vardır. Bu sistemler kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Bugün bahsedeceğimiz güvenlik önlemi ise panel çittir. Çit panelleri güvenliğini istediğimiz her hangi bir bölgeyi ya da alanı korumamız için geliştirilen bir sistemdir. Bu sistem geliştirilirken özel malzemeler kullanılır. Çünkü bu paneller açık alanda kullanılacağı için dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Türkiye çit panelleri endüstrisi oldukça gelişmiştir bunun yanında da DECORAFENCES kalitesi ile size kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Eni 2500mm olan paneller, 800mm ile 2000mm arasında değişen ve tüm ihtiyaçlara çözüm sunabilecek

yüksekliklerde üretilmektedir. Panellerimizde 50 cm ara ile çift çubuklu V formunda mukavemeti arttırıcı

bükümler bulunmaktadır. Panellerimizin göz aralıkları 150x50mm olup, tel çapı 4,00mm / 4.5mm / 5,00mm

ve/veya istenilen tel kalınlığında üretilebilmektedir.

Panel Çit Ekipmanları

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!