OSB Özellikleri

OSB, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki inşaat endüstrisinde yer almıştır. Ülkemizde 2000’li yıllardan sonra kullanılmaya başlayan OSB, son yıllarda inşaat şirketlerinin ve son kullanıcıların farkındalığıyla inşaat sektörünün ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Yüksek taşıma kapasitesi, çevre koşullarından dolayı boyut ve şekil değişikliklerinin olmaması ve temiz yüzeylerin etkileyici görünümü osb pano, inşaat endüstrisi ve dekoratif amaçlar için ideal bir ahşap malzeme haline getirmektedir.

Şantiyelerin veya şantiyelerin çevresini kaplamak için bir osb pano veya su sayacı kullanılır. Görüntü kirliliğine ve gürültüye karşı çevre dostu bir çözümdür. Şantiyelere yetkisiz erişimi önler, iş güvenliğini sağlar. Şantiyelerin görüntülenmesini kapatmanın yanı sıra, aynı zamanda reklam alanı yaratan panellerdir. Böylece, şirketler sadece şantiyenin kötü imajını kapatmakla kalmıyor, aynı zamanda ilan panolarına afiş asarak kitlelere ulaşıyorlar.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!