Mobil Fence Özellikleri

TSE’ye uygun olarak çekilmiş düz yüzeyli 4 x 5 mm kalınlığındaki çubukların birbirine kaynatılması ve boru direklerin ilave edilmesi ile oluşur. Burada kullanılan malzemenin yüzeyi sıcak daldırma galvaniz kaplıdır. (450-500gr/m2 Zn)

Mobilfence çit sistemleri hafif olduğundan rahatlıkla başka bir noktaya taşınabilir ve tekrar kullanılabilir.

Galvanizli telden imal edilen mobilfence’ler paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Estetik bir görüntüye sahiptir. Beton, toprak veya seramik zeminlere montajı sırasında herhangi bir ankraj kullanılmadığı için zeminde hiçbir tahribat yapmaz.

Mobilfence çitlerini 120 cm ve 200 cm yüksekliğindeki iki ebat ve tek renk (galvaniz gri) halinde stoklarımızda bulmanız mümkündür. İstenildiği takdirde farklı ebat ve renklerde üretim yapılabilmektedir.

Çit uygulaması yapılacak alanın gözükmesini engellemek için brandalı olarak da temin edilebilir.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!