Jiletli Tel Özellikleri

Üzeri keskin tellerle kaplı olan bu teller belirli bir bölgenin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır. Bu keskin teller psikolojik caydırıcılık özelliğine sahiptir ve insanların yasaklı bölgeye girmesini engellemektedir.

Helezon Jiletli Tel: Park, bahçeler, siteler, yol kenarları, villalar ve sanayi bölgelerinde kullanılır. Dairesel olarak geriye doğru açılan ve Çift Eğri Boyun Direk üzerine (Y Direk) uygulaması yapılan bir tel tipidir. Mevcut bulunan çitlerin üzerine altına yanına veya duvarın altına üstüne ve yanına monte edilebilir. Farklı boyutlarda ve rulolarda yapılabilmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel: Park, bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar ve sanayi bölgelerinde kullanılır. Mevcut bulunan çitlerin üzerine altına yanına veya duvarın altına üstüne ve yanına monte edilebilir. Dairesel olarak yana doğru açılan, çit panellerinin üstüne veya düz direkler üzerine uygulaması yapılan bir tel tipidir. Farklı çaplarda ve rulo uzunluklarında üretim yapılabilmektedir.

Hat Şeklindeki Jiletli Tel: Kaynaklı jiletli tel olarak da bilinir. Düz bir hat şeklinde olan, düz veya eğri boyun direklerde, birden fazla hat halinde gerdirilerek kullanılan, klipsiz üretilmiş bir  tel tipidir.

Helezon Jiletli Tel

Kaynaklı Jiletli Tel

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!