Güvenlik Bariyeri Özellikleri

Güvenlik bariyeri, iş güvenliği ve işçi sağlığını sağlamaya yönelik geçici kenar koruma sistemleridir. Düşme tehlikesi olan yerlerde, inşaat, şantiye, köprüler, geçici korkuluk gerektiren yerlerde, fabrika ve depolarda kullanılabilir. TS EN 13374 Standartlarına uygun şekilde üretim yapılmaktadır.

17,5 cm yüksekliğinde 0,50mm sacdan imal edilmiş topuk sacının eklenmesi ile katlardan düşebilecek cisimlerin oluşturacağı riskler önlenmiş olur.
 Galvaniz kaplama ve Elektrostatik toz boya ile uzun süreli kullanımı mümkündür.
 Kolaylıkla montajlanabilir.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!