Genişletilmiş Metal Mesh Özellikleri

Metale biçim veren estetik dokunuşlar inşaat ve yapı sektöründe önemlidir. Bu sayede ortaya sanatsal yapılar çıkar. Ancak bir başka önemli konu da inşaat ve yapılarda kullanılan malzemelerdir. Malzeme çeşitliliği arttıkça ortaya çok daha modern ve konforlu yapılar çıkmaktadır. Mesh inşaat sektöründe kullanılan önemli unsurlar arasında yerini alırken endüstri için de önemli bir materyal olma özelliği taşımaktadır.

 

İnşaat sektöründe yapı malzemesi olarak kullanılan Mesh Expanded yani genişletilmiş metal olarak bilinmektedir. Bu ürün kesilip genişletilmek suretiyle elde edilmektedir. İnşaat sektöründe önemli bir kullanımı söz konusudur. Dekoratif yapıya sahip olması bakımından hem mimari hem de endüstriyel pek çok alanda kullanılan bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Mesh Standart ürünün öne çıkan diğer önemli özellikleri;

 Üründeki boy ölçüsü seçilmiş olan göz aralığının ve hadvenin müsaade ettiği kadar uzayabilmektedir.

Mesh Standart Alüminyum, Dkp, Paslanamz, Bakır gibi materyallerden üretilebilir.

  Çeşitli göz aralığı seçenekleri bulunmaktadır. Bu aralık seçenekleri ise 6×10 mm ölçülerden başlayıp 50×115 mm ye kadar çıkabilmektedir.

– Metal mesh üretimlerinde genişlik ölçüsü maximum 3 metredir.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!