Gabion Özellikleri

Gabion duvar, tel kafeslerden oluşmaktadır. Doğal afetlerin oluşturacağı hasarı önlemek amacıyla geliştirilmiştir. ( Erozyon, toprak kayması, sel) İstinat duvarı görevi görür. Aynı zamanda çevre düzenlemesi ve güvenlik amacıyla da kullanılır.

Gabion teller, tellerin birbirine eklenerek kaynak yapılmasından elde edilir. Bu işlemlerle paneller elde edilir ve gabion teller bu panellerin helezon ( yay ) şeklindeki tellerle birleşmesiyle oluşur.

Galfan ve paslanmaz çelik telden üretilmektedir.

Duvarların modüler yapısı yükseklik arttıkça değişmektedir.

Ebatları; Boy=50-200 cm, En= 50-100 cm, Yüksekliği=50-100 cm dir.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!