Çim Çit Özellikleri

Çim çit panelleri içerisinde sıcak daldırma galvanizli tel bulunan yapay bir çit ürünüdür. Galvanizli teller yıllarca paslanmaya karşı dayanıklıdır. Özellikle Çim çit panellerinin yaprakları UV ışınlarına karşı özel işlem görerek renginin solması engellenmektedir. İçinde çift bükümlü tel vardır ve plastik yapraklar katlanır. Çitlerin yaprakları su ile kolayca yıkanabilir. Temizliği oldukça kolaydır. Estetik ve doğal görünümlü yeşil çit panelleri farklı yüksekliklerde üretilebilir. En popüler yükseklik 100 cm, 120 cm, 150 cm ve 200 cm’dir. Fakat sizin alanınızın boyutuna göre de özel tasarım ürünler yapılabilmektedir.

Neden DECORAFENCES?

Yüksek Kalite Ham Madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz. Satış sonrasında da sormak istediğiniz veya yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde DECORAFENCES yanınızda.

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Hızlı Teklif Alın!

Çevrenizi güzelleştirmek ve güvenliğinizi sağlamak için ürünlerimizden size uygun olanı beraber belirleyip projenizi fiyatlandıralım.

TEKLİF ALIN!